четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 232
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Познати

ФОТО: Едната црна другата плава – Водителката Сања ја покажа сестрата

ФОТО: Едната црна другата плава – Водителката Сања ја покажа сестрата

Атрактивната водителка на Гранд, Сања Кужет, сите ја сметаат за убавица, а таа постојано мами воздишки со изгледот.

Сега во јавноста се појави со својата сестра и сподели фотографија на Инстаграм.

Вака изгледа сестрата на водителката на „Ѕвездите на Гранд“.

 

View this post on Instagram

 

#marijaserifovic #jti #sobranie #sponsorship #sisterlove #themostbeautifulsisterismine#proud @kuzetpantic

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet) on

Парламентарни избори 2020