вторник, 1. декември 2020. Вести денес: 198
home Познати

ФОТО: Едита се соблече во с*кси бикини, па покажа тетоважа каква никој нема

ФОТО: Едита се соблече во с*кси бикини, па покажа тетоважа каква никој нема

Популарната пејачка Едита Арадиновиќ одмора на Тајланд, а не заборава да ги почести обожавателите и следбениците на Инстаграм со секси фотографии.

Таа позираше во црвено бикини кое ја истакна нејзината совршена фигура на телото.

-Среќна слика, напиша Едита во описот на фотографијата, а она што на сите им го привлече вниманието е нејзината тетоважа на внатрешната страна на раката на која пишува 00:08.

Голем број обожаватели ја прашаа какво значење има нејзината тетоважа, а прашањето беше надополнето со комплименти за нејзиниот изглед.

 

View this post on Instagram

 

Srecna slika!

A post shared by editta (@editaaradinovic) on

Најнови вести

Коронавирус