недела, 29. јануари 2023. Вести денес: 65
home Познати

ФОТО: Едина Муса го покажа момчето

ФОТО: Едина Муса го покажа момчето

Една од најзгодните македонски кошаркарки, која е и фитнес тренер, Едина Муса, го покажа момчето.

Таа на својот инстаграм профил објави фотографија со фитнес тренерот Серџо Спасов и нејзината внука Луана.

-Не е важно што имаме во животот, важни се луѓето кои ги имаме покрај нас, напиша Едина на сликата.

Пријатели на Едина откриваат дека таа и Серџо се во врска веќе неколку месеци, а се запознале во теретана. Едина врската ја чуваше подалеку од јавноста.