петок, 10. јули 2020. Вести денес: 103
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Познати

ФОТО: Ѕвездата на Гранд се вери пред два месеци, а сега се омажи – блесна во венчаница со длабоко деколте

ФОТО: Ѕвездата на Гранд се вери пред два месеци, а сега се омажи – блесна во венчаница со длабоко деколте

Некогашната учесничка на „Ѕвиздите на Гранд“, убавата Белма Каршиќ го кажа судбоносното „ДА“.

Таа со сегашниот сопруг се вери во март оваа година, а денеска одлучија да застанат на лудиот камен.

Пејачката која се натпреваруваше во шоуто во 2014-15 година го прифатила презимето на сопругот, па сега е како што самата вели, „официјално Спаховиќ“.

Парламентарни избори 2020