понеделник, 3. октомври 2022. Вести денес: 77
home Познати

ФОТО: Џенифер остава без здив, ваков фустан може да носи само жена со совршено тело како нејзиното

Со својот природен сексапил, таа знае како да носи вакви креации, нешто што ни двојно помладите колешки не можат да го направат.
ФОТО: Џенифер остава без здив, ваков фустан може да носи само жена со совршено тело како нејзиното

Сите воздивнуваа на изгледот на Џенифер Лопез кога таа се појави на промоцијата по повод втората сезона од шоуто World of Dance.

48-годишната пејачка облече бело кратко фустанче со Jimmy Choo сандали, кои создадоа ефект на совршени долги нозе.

Собраната коса и го затегна лицето и ја направи можеби две децении помлада.

Ова фустанче би стоело добро само на тело доведено до совршенство, какво што всушност има Џеј-Ло.

Со својот природен сексапил, таа знае како да носи вакви креации, нешто што ни двојно помладите колешки не можат да го направат.

Најнови вести

Коронавирус