недела, 4. декември 2022. Вести денес: 42
home Познати

ФОТО: Џенифер Лопез му го честиташе Денот на таткото на својот поранешен сопруг

ФОТО: Џенифер Лопез му го честиташе Денот на таткото на својот поранешен сопруг

Џенифер Лопез јавно му го честиташе Денот на таткото на својот поранешен сопруг Марк Ентони објавувајќи фотографии од семејниот албум на својот инстаграм – профил.

Џенифер Лопез и Марк Ентони негуваат хармонични односи дури и по седум години од разводот. Во бракот кој траеше десет години, тие ги добија синот Макс и ќерката Емa.

Пејачката на социјалните мрежи сподели неколку фотографии од нивниот семеен албум на големо задоволство на нејзините фанови. На нив се гледа како Марк ги покажува љубов кон своите деца, си игра со нив, а има и стари фотографии од сите четворица заедно во време.

Џенифер сподели и две прекрасни фотографија по повод Денот на татковците посветена и на нејзиниот татко, а под објавата пејачката напиша: „за сите неверојатни татковци кои секој ден се покрај своите бебиња“.

Најнови вести

Коронавирус