сабота, 4. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Познати

ФОТО: Џенифер Анистон наполни 51 години, а светот го почести со најжешката фотографија до сега

ФОТО: Џенифер Анистон наполни 51 години, а светот го почести со најжешката фотографија до сега
Foto: Profimedia

Џенифер Анистон за својот 51 роденден реши обожавателите и нејзините следбеници со една жешка фотографија, притоа покажувајќи дека и во шестата деценија од животот изгледа фантастично.

Фотографијата на која што позира во црна изрезана сукња го открива нејзиниот совршен рамен стомак, како и совршено тело предизвика вистинска лавина на реакции кај нејзините обожаватели, а убавите коментари не изостанаа и од страна на нејзини познати колешки од светот на шоу бизнисот.

Најнови вести

Парламентарни избори 2020