недела, 4. декември 2022. Вести денес: 80
home Познати

ФОТО: Џенифер Анистон фотографирана без шминка, ќе се шокирате од изгледот

Актерката е сликана по тренинг во Лос Анџелес.
ФОТО: Џенифер Анистон фотографирана без шминка, ќе се шокирате од изгледот

Џенифер Анистон и Џастин Теро пред неколку дена објавија дена се разведуваат по две ипол години брак.

Иако целиот свет зборува за предбрачниот договор, ТМЗ објави дека не постои ниту еден доказ дека овој пар некогаш и официјално стапил во брачна заедница.

Џенифер од објавата дека се разведува е фотографирана додека излегувала од својот дом, а сега по втор пат по тренинг во Лос Анџелес, но овој пат видно нерасположена.

Светските медиуми наголемо ги објавуваат овие фотографии од кои луѓето се чудат како изгледа жената која повеќе пати е прогласувана за најубава.

Најнови вести

Коронавирус