четврток, 1. јуни 2023. Вести денес: 53
Во живо

Мицкоски во општина Конче во рамките на активноста „Ова е Македонија за сите“

home Познати

ФОТО: Џен Анистон ја прогласија за царица – еве како успеала да не и се изгужва фустанот

ФОТО: Џен Анистон ја прогласија за царица – еве како успеала да не и се изгужва фустанот

Доделувањето на SAG наградите, меѓу другото ги одбележа и фустанот на наградената актерка Џенифер Анистон, кој најверојатно дополнителни ги разгоре страстите меѓу неа и поранешниот партнер Бред Пит.

Белиот сатенски фустан под кој актерката не носела градник, да се носи е вистински проблем бидејќи материјалот лесно се гужва.

За да го избегне тој момент, Џен морала многу да се намачи, а како го сочувала фустанот се пофали на Инстаграм.

-Не е изгужван…потешко отколку што изгледа, напиша актерката.

Најнови вести