четврток, 9. декември 2021. Вести денес: 1
home Познати

ФОТО: Џејсон Статем и сопругата уживаат во Италија

ФОТО: Џејсон Статем и сопругата уживаат во Италија

Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам мошне ретко „паѓаат“ во радарот на папараците, но најновото патување на парот не остана недокументирано.

32-годишниот модел и 51-годишниот актер беа фотографирани на јахта во Капри, Италија. Славната двојка се релаксираше со малиот син Џек.

Коронавирус