петок, 24. септември 2021. Вести денес: 134
home Познати

ФОТО: Џеј Ло во жежок костим за капење го прослави 52 роденден, а со сочен бакнеж ја потврди врската со Бен Афлек

ФОТО: Џеј Ло во жежок костим за капење го прослави 52 роденден, а со сочен бакнеж ја потврди врската со Бен Афлек

Сега веќе е и официјално. Џенифер Лопез преку фотографија ја потврди лично врската со поранешниот партнер актерот Бен Афлек.

Таа го прослави својот 52 роденден, а по тој повод на социјалните мрежи објави неколку фотографии во костим за капење кои го истакнуваат нејзиното совршено тело.

На една од нив Џеј Ло и Бен се бакнуваат со што официјално ја потврдија нивната врска. Медиумите во изминатиот период повеќе пати објавуваа нивни заеднички фотографии од прошетки и романтични вечери во парот не се огласуваше.

Лопез и Афлек се верија во 2002 година, но една година подоцна ја откажаа венчавката. На крајот од 2004 година тие објавија дека ја раскинале долгогодишната врска. Искрите меѓу нив очигледно никогаш не запрече, па по 17 години на обновија врската.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Коронавирус