сабота, 30. септември 2023. Вести денес: 12
home Познати

ФОТО: Џеј Ло во креација на сопругата на славниот српски пејач- сексапилот во преден план

ФОТО: Џеј Ло во креација на сопругата на славниот српски пејач- сексапилот во преден план

48-годишната пејачка повторно блесна во креација од брендот „Hamel“, зад кој стои славната сопруга на Харис Џиновиќ. Припиената креација со исечок кај градите одлично ги истакна облините и сексапилот на музичката ѕвезда.

Својот моден избор, Лопез го искомбинира со сандали од Стјуарт Вајцман.

Погледнете и други модни изданија на Џеј Ло кои вклучуваа креации од Мелина.