понеделник, 28. септември 2020. Вести денес: 159
home Познати

ФОТО: Џеј Ло се стегна во хеланки, сите зјапаа во меѓуножјето

ФОТО: Џеј Ло се стегна во хеланки, сите зјапаа во меѓуножјето

Пејачката и актерка која е номинирана за „Златен глобус“ за улогата на Рамона во филмот „Hustlers“, Џенифер Лопез, повторно го „запали“ Инсатграм.

Славната убавица позираше на паркинг пред куќата и напиша дека е „топло за Божиќ“, по што почнаа да се редат коментари.

Прво –паркингот изгледа како таков пред нејзиниот дом, со скапи автомобили на нејзино име, второ- позира во црвени хеланки и топ, покрај црвено Порше.

 

View this post on Instagram

 

Baby, it’s warm outside.❤️ #ChristmasInMiami #ChristmasEveSleigh ?: @arod

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

„Вака изгледа жена од 50 години која родила две деца и ги одгледува и деката на свршеникот. Толку“, гласи само еден од коментарите.

Од приложеното одлучете самите каде ќе гледате – во хелaнките и задникот, стомачните или бесниот автомобил.

Коронавирус