вторник, 20. април 2021. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Џеј Ло повторно мами воздишки, оваа комбинација не може секој да ја носи

ФОТО: Џеј Ло повторно мами воздишки, оваа комбинација не може секој да ја носи

Џенифер Лопез не застанува да мами воздишки каде и да се појави. На промоцијата на својот нов филм во Њујорк таа се појави со својата 11 годишна ќерка.

Џеј Ло на оваа прилика се одлучи да облече ефектна комбинација која никого не остави рамнодушен, а според модните критичари и ретко кој умее да ја носи.

Таа облече монохроматска комбинација во убава нијанса на смарагдно зелена боја која е голем хит оваа сезона.

 

Коронавирус