сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Џеј Ло и Бен Афлек во романтична прошетка, пејачката се топи во неговата прегратка

ФОТО: Џеј Ло и Бен Афлек во романтична прошетка, пејачката се топи во неговата прегратка

Бен Афлек и Џенифер Лопез беа верени пред 20 години, а оваа година повторно ги разгореа страстите и ја обновија романсата.

Популарниот пар кого медиумите го нарекоа „Бенифер“, ужива во љубовта, а медиумското внимание нималку не им пречи.

Парот одлучи да замине ова лето на имотот на пејачката во Хамптонси. На обајвените папарацо фотографии Бени Џеј шетаат прегрнати и уживаат во емоциите.

Jennifer Lopez and Ben Affleck showing their love while walking at the Hamptons Beach New York a day before of the 4TH Of July<br />Pictured: Jennifer Lopez,Ben Affleck<br />Ref: SPL5236271 030721 NON-EXCLUSIVE<br />Picture by: Elder Ordonez / SplashNews.com<br />Splash News and Pictures<br />USA: +1 310-525-5808<br />London: +44 (0)20 8126 1009<br />Berlin: +49 175 3764 166<br />[email protected]<br />World Rights, No Poland Rights, No Portugal Rights, No Russia Rights

Најнови вести

Коронавирус