понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 166
home Познати

ФОТО: Џастин Бибер и Хејли „собраа“ 3 милиони лајкови за новогодишната фотографија

ФОТО: Џастин Бибер и Хејли „собраа“ 3 милиони лајкови за новогодишната фотографија

Џастин Бибер и неговата сопруга Хејли речиси секојдневно објавуваат заеднички фотографии и зборуваат за својата љубов.

Нивната задничка новогодишна фотографија ги сруши сите рекорди.

Славниот пар иако не бил на гламурозен дочек оваа година, изгледа токму така – гламурозно. За кус период нивната фотографија имаше над 3 милиони допаѓања.

Коронавирус