среда, 27. јануари 2021. Вести денес: 74
home Познати

ФОТО: Двете убавици се игнорираа на црвениот тепих- Поради актерот станаа ривалки

ФОТО: Двете убавици се игнорираа на црвениот тепих- Поради актерот станаа ривалки

Тони Гарн и Камила Мороне, двете убави манекенки, беа на Канскиот фестивал, но и двете се игнорираа поради Леонадро Ди Каприо.

Тони од 2013. фо 2014. му беше девојка, додека Камила потоа беше со него, а во една прилика Тони дознала дека тој излегувал од ноќен клуб со полно убавици меѓу кои и Камила.

Двете убавици се игнорираа цела вечер.

Коронавирус