понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 165
home Познати

ФОТО: Двете ривалки направија селфи – ова е најпопуларната фотка на Инстаграм која ги изненади фановите

ФОТО: Двете ривалки направија селфи – ова е најпопуларната фотка на Инстаграм која ги изненади фановите

Во пресрет на големиот солистички концерт на српската музичка ѕвезда Дара Бубамара на 21 април годинава таа направи потег кои ја изненади целата јавност.

Имено таа на својот концерт на публиката им вети многу луда забава, а доказ за тоа е и фотографијата која ја шокираше јавноста.

Иако беа познати како две дами кои ја водеа најголемата војна на естрадата, Јелена Карлеуша и Дара БубаМара  направија заедничко селфи и собраа 13.000 лајкови за еден час, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус