сабота, 10. април 2021. Вести денес: 82
home Познати

ФОТО: Два месеци подоцна агонијата продолжува- срцата на фановите се скршени откако го видоа ова на Инстаграм кај Карлеуша и Тошиќ

ФОТО: Два месеци подоцна агонијата продолжува- срцата на фановите се скршени откако го видоа ова на Инстаграм кај Карлеуша и Тошиќ

Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ ги шокираа фановите откако во април годинава тие се отследија од Инстаграм, а фановите буквално полудеа додека парот повторно не се заследи за да им дадат некаков знак дека меѓу нив се е во ред.

Меѓутоа сега историјата се повторува, па бидејќи два месеци подоцна Душко и Јелена повторно не се следат на Инстаграм фановите се загрижени.

 

Парот на 7 јуни објави фотографии од иста локација каде беа на ручек со децата, по што повторно демантираа дека не се во добри односи.

А, кога ќе се земе се ова во обѕир не е ни чудно да се ова е само игра на сопружниците.

Коронавирус