сабота, 28. јануари 2023. Вести денес: 0
home Познати

(ФОТО) Два месеци по породувањето: Богдана Ражнатовиќ изгледа одлично во костим за капење

(ФОТО) Два месеци по породувањето: Богдана Ражнатовиќ изгледа одлично во костим за капење

Сопругата на Вељко Ражнатовиќ, снаата на Цеца – Богдана се породи пред два месеци, а сега таа покажа линија на која што само можат да и’ завидуваат.

Богдана Ражнатовиќ деновиве уживаше со својата пријателка и пејачка на базен во Тител.
Костимот за капење кој го носи и стои совршено, а она што сите го забележаа е дека стомакот на Богдана е целосно рамен, за само два месеци по породувањето, па таа доби бројни комплименти за изгледот.

Најнови вести