недела, 5. февруари 2023. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Драстична промена – македонската водителка ја бојадиса косата во црно

ФОТО: Драстична промена – македонската водителка ја бојадиса косата во црно

Македонската водителка Миа Костова се одлучи за драстична промена.

Таа од русокоса премина во црнки. Водителката иако велеше дека не планира да ја менува бојата на косата, сепак изгледа се премислила.

Погледнете како изгледа: