петок, 3. јули 2020. Вести денес: 88
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Познати

ФОТО: Драгана Мирковиќ сакала да се пофали со новогодишната елката, но сите гледаа во овој детаљ

ФОТО: Драгана Мирковиќ сакала да се пофали со новогодишната елката, но сите гледаа во овој детаљ

Драгана  Мирковиќ има  армија од следбеници на Инстаграм и решила преку фотографија да им ги честита празниците.

Меѓутоа, никој не гледал во празничната декорација и убаво украсената елка.

Фановите ја поплавија пејачката со позитивни коментари како и одличниот избор на деколте, погледнете.

Svima koji danas slave, od 💖 želim srećan Božić 😘 #merrychristmas

A post shared by Dragana Mirković (@dragana_mirkovic) on

Парламентарни избори 2020