вторник, 19. јануари 2021. Вести денес: 73
home Познати

ФОТО: Доста и е од лаги и фотошоп – славната пејачка го покажа целулитот, а фановите подзинаа од нејзината храброст

ФОТО: Доста и е од лаги и фотошоп – славната пејачка го покажа целулитот, а фановите подзинаа од нејзината храброст

Важи за една од најреалните пејачки во светот, а тоа и донесе и светска слава.

Џеси Џеј е една од ретките светски пејачки кои не се срамат да се покажа без шминка, гламур и фотошоп.

Таа објави фотографија на која се гледа нејзиниот целулит, а фановите се воодушевија од нејзината храброст.

Коронавирус