вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 158
home Познати

ФОТО: Досега не се пријавила поубава кандидатка во „Ѕвездите на Гранд“- а кога ќе дознаете колку години има ќе подзинете

ФОТО: Досега не се пријавила поубава кандидатка во „Ѕвездите на Гранд“- а кога ќе дознаете колку години има ќе подзинете

Членовите на жири комисијата од „Ѕвездите на Гранд“ често се жалат дека ѕидот кој го имаат пред себе им е „најголемиот хендикеп“, со оглед на тоа дека така се фокусирани само на пеењето, а велат дека една ѕвезда ја сочинуваат повеќе фактори.

Тоа се покажа уште еднаш, поточно на сцената кога се појавила Ивана Цвикиќ (20) од Лакташ.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by ????? ?????ć ? (@ivanacvikic99) on

Иако е студент на музичката академија, таа не успеа да го импресионира жирито кое нејзиното пеење го оцени како „коректно“, но кога ја погледнаа како изгледа, изјавија дека би ја земале во тимот поради нејзината убавина.

 

View this post on Instagram

 

#2017 #throwback #black

A post shared by ????? ?????ć ? (@ivanacvikic99) on

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by ????? ?????ć ? (@ivanacvikic99) on

Најнови вести

Локални избори 2021