вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 1
home Познати

ФОТО: „Дојде време да се повлечам“ – Карлеуша ги шокираше верните фанови

ФОТО: „Дојде време да се повлечам“ – Карлеуша ги шокираше верните фанови

Јелена Карлеуша ги разочара своите најверни фанови кога соопшти дека повеќе нема да учествува во коментирање на актуелни теми на друштвените мрежи.

Пејачката јавно коментирала се што многумина ги интересира, а сега одлучила да престане да го прави тоа и на Твитер да се огласува само во врска со новите песни и со фотографирање на задникот.

„Драги мои….време е… да се повлечам од твитовите (облеката и задникот ќе ги објавувам, но без коментари). Следното обраќање до фановите, хејтерите и оние неодлучните ќе биде со нов спот. До тогаш…ЗАДНИК’, напишала Карлеуша на Твитер.

Фановите изјавиле незадоволство, но порачале дека едвај ги чекаат новите песни.

Коронавирус