понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 1
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

ФОТО: Додека светот се прашува дали повторно е бремена таа направи промена со која ги воодушеви сите

ФОТО: Додека светот се прашува дали повторно е бремена таа направи промена со која ги воодушеви сите

Војвотката од Кембриџ Кејт Мидлтон во моментот се наоѓа на тридневна посета на Ирска, заедно со сопругот, принцот Вилијам, а со нејзиниот изглед плени.

Војвотката од Кембриџ заедно со сопругот ја посети хуманитарната организација „Jigsaw” која се занимава со проблемите поврзани за менталното здравје, а со својот стајлинг и новата фризура таа го воодушеви светот.

Кејт ја скратила косата во облик на малку подолг боб, кој совршено и прилега и ги истакнува нејзините црти на лицето, а црните панталони и белиот капут беа вистински погодок.

Парламентарни избори 2020