петок, 30. октомври 2020. Вести денес: 29
home Познати

ФОТО: Додека светот се бори со корона, Ванда Икарди се бори со своите гради

ФОТО: Додека светот се бори со корона, Ванда Икарди се бори со своите гради

Цела свет се бори со опасниот коронавирус, а една од најпогодените земји е Италија каде што има голем број жртви. Сепак, и покрај тоа Ванда Нара реши да ги покаже своите гради на фановите и притоа да испрати порака до нив.

Ванда објави фотографија, која во некое друго време сигурно би добила многу пофалби, но овојпат таа го навлече бесот кај навивачите, кои не беа среќни поради фотографијата.

Атрактивната сопруга на Мауро Икарди порача дека сонува животот да се врати во нормала, но фановите сметале дека таа требало да се облече попристојно, а не да ги покажува градите покрај таква порака.

 

View this post on Instagram

 

? Soñando que todo vuelva a ser como antes ?

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Коронавирус