недела, 5. декември 2021. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Длабоки фармерки и кадрава коса- Брена сподели фотографија од младоста на која лудо се забавува

ФОТО: Длабоки фармерки и кадрава коса- Брена сподели фотографија од младоста на која лудо се забавува

Лепа Брена се потсети на некои минати денови, па на Инстаграм сподели стара фотографија со Рако Ѓокиќ.

Пејачката, очигледно, лудо се забавувала, а таа глетка на многумина иј измами насмевка на лицето.

Коментари со комплименти за нејзиниот и неговиот изглед се нижеа еден по друг.

 

View this post on Instagram

 

Čovek koji je usmerio moju karijeru,mag bio i ostao medju menadzerima ,Raka Djokic??#bolisineprolazis #pazikomezavidis

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Коронавирус