четврток, 13. август 2020. Вести денес: 0
home Познати

(ФОТО) Дилета објави секси фотка, па си доби коментар од Златан Ибрахимовиќ

(ФОТО) Дилета објави секси фотка, па си доби коментар од Златан Ибрахимовиќ

Атрактвината новинарка Дилета Леота го привлече вниманието и на Златан Ибрахимовиќ.

Познатата презентерка одмара од напорната недела и одлучи повторно да направи тренинг на покривот на зградата во Милано.

“Уште еден тренинг заврши. Ајде да уживаме во зајдисонцето и релаксацијата”, напиша Дилета.

Фотографијата на Дилет не помина незабележана од Златан. Тој коментираше во стилот на вистински шмеќер:

“Што тоа правиш на покривот Дилета? Немојте да се опуштат премногу”, вели Златан.

Коронавирус