сабота, 10. декември 2022. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Девојките полудеа по овие фотографии на Халанд, тој е најзгодниот фудбалер

ФОТО: Девојките полудеа по овие фотографии на Халанд, тој е најзгодниот фудбалер

Додека светските медиуми наголемо пишуваат за неговата кариера, Норвежанецот ужива во летните днеови.

Ерлинг Халанд објави фотографија од одмор која предизвика големи реакции кај понежната половина, а голем дел од нив сметаат дека тој е најзгодниот фудбалер на денешницата.

Халанд одмора на Миконос, Грција од каде го следи Европското првенство.

 

Qatar 2022