сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 91
home Познати

ФОТО: Девојката што му го украде срцето на Лорис Кариус

ФОТО: Девојката што му го украде срцето на Лорис Кариус

Софија Томала е девојка на германскиот голман Лорис Кариус, кој стана омилена личност на навивачите на Реал Мадрид по финалето на Лигата на шампиони во 2018 година.

Оваа Германка му го украде срцето на голманот и му ја подигна самодовербата кога му беше најтешко.

Коронавирус