среда, 18. мај 2022. Вести денес: 25
home Познати

ФОТО: Денес е убавица, но како изгледаше ќерката на Цеца пред пластичните операции?

Пред само неколку години, Анастасија имаше природни нос и усни и тоа се забележува доколку ги споредите фотографиите.
ФОТО: Денес е убавица, но како изгледаше ќерката на Цеца пред пластичните операции?

Ќерката на Цеца пред неколку години изгледаше сосема поинаку од тоа што изгледа денеска. Анастасија Ражњатовиќ важи за една од најубавите девојки на Балканот.

Но не било секогаш така. Пред само неколку години, Анастасија имаше природни нос и усни и тоа се забележува доколку ги споредите фотографиите.

Со оглед на тоа дека и самата Цеца ги корегирала недостатоците на нејзиното лице и тело, дефинитивно и Анастасија е тргната по нејзините стапки.

 

Најнови вести

Коронавирус