сабота, 22. јануари 2022. Вести денес: 2
home Познати

ФОТО: Деми Ловато прв пат во јавноста откако животот и висеше на конец

ФОТО: Деми Ловато прв пат во јавноста откако животот и висеше на конец

Деми Ловато пред неколку месеци се најде во тешка здравствена ситуација откако се предозира со дрога. Обожавателите преку социјалните мрежи и пружаа поддршка, а некои од нив и испратиле и цвеќиња.

Ловато за прв пат е видена во јавноста по тешката состојба, а според пишувањето на американските медиуми таа изгледала среќно.

Била фотографирана како го шета своето куче, но поради камерите ставила капче на главата.

-Секогаш сум била отворена кога е во прашање моето патување со зависноста. Тоа што го научив е дека ова не е болест која едноставно исчезнува или избледува со време. Тоа е нешто што се уште не сум го надминала, напишала Деми во пораката на социјалните мрежи.

Коронавирус