недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 95
home Познати

ФОТО: Дефинитивен крај – Луна и Анабела го прекинаа секој контакт, социјалните мрежи вријат

ФОТО: Дефинитивен крај – Луна и Анабела го прекинаа секој контакт, социјалните мрежи вријат

Иако во еден момент изгледаше дека ќе ја спуштат топката, Луна Џогани и нејзината мајка Анабела Атијас очигледно се во лоши односи.

Откако ги завршиле сите обврски по учеството во реалното шоу „Задруга“, мајката и ќерката заминаа на различни страни: Анабела во Хрватска со семејството, а Луна со момчето Марко Миљковиќ на мирен одмор на планина.

Она што како бомба одекна во медиумите е веста дека мајката и ќерката повеќе не се „следат“ на Инстаграм.

Луна сепак ги следи остнатите членови на семејството, нејзината сестра Нина, очувот Андреј и таткото Гаги.

Анабела, пак ги следи некои од групите за поддршка посветени на Луна, но не и ќерката.

Дали е ова дефинитивен крај на нивниот однос кој во последните месеци беше многу турбулентен, останува да видиме.

Коронавирус