недела, 17. јануари 2021. Вести денес: 82
home Познати

ФОТО: Дарко Лазиќ после страшната несреќа повторно вози, но нешто повеќе од автомобил- на ова сепак не му одолеа

ФОТО: Дарко Лазиќ после страшната несреќа повторно вози, но нешто повеќе од автомобил- на ова сепак не му одолеа

Дарко Лазиќ на 23-ти октомври минатата година доживеа страшна сообраќајна несреќа откако со возилото со кое управуваше, излета од патот.

Неговата борба за закрепнување се уште трае, а сега изненади со овој потег.

Имено, штотуку застана на нозе, тој не одолеа да се повози и тоа не со класичен автомобил, погледнете.

Коронавирус