среда, 22. март 2023. Вести денес: 66
home Познати

ФОТО: Дарко Лазиќ излезе од болница

ФОТО: Дарко Лазиќ излезе од болница

Српскиот пејач Дарко Лазиќ излезе од болница од Земун, а од таму ќе биде пренесен во бања каде што ќе продолжи со лекување, пишува порталот „Блиц“.

По еден месец, Дарко денес во попладневните часови излезе од болницата и ќе биде пренесен во бања.

Покрај него беа неговиот татко Милан, мајката Бранка и менаџерот Миљан, како и медицинската сестра.

 

loading...

Најнови вести