вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 74
home Познати

(ФОТО) Дара Бубамара во минијатурно бикини кое едвај ги покрива нејзините бујни гради

(ФОТО) Дара Бубамара во минијатурно бикини кое едвај ги покрива нејзините бујни гради

Дара Бубамара повторно објави фотографија со која ги воодушеви своите следбеници. Пејачката на неа е во минијатурни мини бикини што го нагласуваат нејзиното секси тело и бујните облини.

Дара уживаше во морето и сонцето секојдневно споделуваше по некоја секси фотографија на нејзиниот Инстаграм профил.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

На најновата фотографија, Дара е позира во минијатурно бикини покрај морето, а во преден план доминираат нејзините огромни силикони, кои извираат од минијатурното бикини.

Локални избори 2021