петок, 30. октомври 2020. Вести денес: 62
home Познати

ФОТО: Дара Бубамара со својот изглед ги засени соседите, а со сигурност и нејзините обожаватели

ФОТО: Дара Бубамара со својот изглед ги засени соседите, а со сигурност и нејзините обожаватели

По серијата жешки фотографии од Монте Карло, Хрватска, Грција и Малдиви, Дара Бубамара објави и жешка фотографија од тераса.

Сребреното бикини ги истакна нејзините облини, а особено бујните гради, што ги остави нејзините следбеници без здив, а веројатно и соседите.

View this post on Instagram

🌝

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

„Бомба“, „Никогаш не си изгледала подобро“, „Секој дел, градите се врвни“, се само некои од ласкавите коментари кои се редеа под сликата на Дара.

Коронавирус