вторник, 19. јануари 2021. Вести денес: 21
home Познати

ФОТО: Дара Бубамара со нова провокација, овој пат „градите се на слобода“

ФОТО: Дара Бубамара со нова провокација, овој пат „градите се на слобода“

Дара Бубамара не седи мирна. Познатата пејачка по скандалозното видео, повторно почна да провоцира.

Дара во моментов ја снима својата нова песна, а за време на паузата искористи да направи неколку фотографии за својот Инстаграм профил.

Но не било какви фотографии. Имено атрактивната пејачка не престанува со своите провокации, што може да се забележи и од фотографиите на кој таа едноставно ги пушти своите гради „на слобода“.

Коронавирус