сабота, 24. октомври 2020. Вести денес: 51
home Познати

ФОТО: Дара Бубамара си фатила дечко помлад 23 години

ФОТО: Дара Бубамара си фатила дечко помлад 23 години

Дара Бубамара се пофалила дека отпатувала на Малдиви, ама не кажала со кого. Постојано објавува фотки од таму, ама друштвото го крие како змија нозе. А има причина за тоа – се работи за извесен Тони кој од неа е помлад дури 23 години.

Е ама ако Дара крие, Тони објавил заедничка фотка. Додуша се обидел да и го скрие лицето, ама пусто се гледа дека е пејачката.

Коронавирус