понеделник, 23. ноември 2020. Вести денес: 118
home Познати

ФОТО: Дара Бубамара објави нова фотографија од своето момче – фановите со остри критики кон пејачката!

ФОТО: Дара Бубамара објави нова фотографија од своето момче – фановите со остри критики кон пејачката!

Пејачката Дара Бубамара пред неколку дена повторно замина на одмор. Овој пат во Занзибар, а друштво и прави, се разбира, 21 година помладиот дечко Тони. Двојката веќе не се крие, а јавноста не престанува да го коментира изборот на Бубамара.

Пејачката на Инстаграм објави фотка од дечко и додека е на плажа, што наиде на потсмев и критики од страна на нејзините следбеници.


„Срамота е!“, „Можеш мајка да му бидеш!“, „Тој изгледа како дете“, „Детиште е“… ова се само некои од коментарите под фотографијата.

Дека Дара ќе се потресе, сигурно нема, ама дека малку не личи толкава разлика, па и не личи!

Коронавирус