петок, 21. јануари 2022. Вести денес: 112
home Познати

ФОТО: Дара Бубамара и Карлеуша во меѓусебен натпревар, која повеќе ќе се соблече

ФОТО: Дара Бубамара и Карлеуша во меѓусебен натпревар, која повеќе ќе се соблече

Популарната пејачка Дара Бубамара објави безобразна фотографија, а поради нејзините потполно голи гради веруваме дека на нејзините фанови не им беше сеедно.

Дара позира во здолниште и раскопчана жолта јакна под која нема ништо, а огромните гради беа во преден план. Преку брадавиците Дара има црна трака, а на обожавателите им испрати јасна порака.

– Не ја поминувај линијата – напишала пејачката во опис на фотката.

 

 

View this post on Instagram

 

“Don’t cross the line”⚡️. Foto @andrejadamnjanovic @___ceger___ @zoransekicki @veljko_lukovic @lagatafashiion @ninarajakatelier

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Коронавирус