среда, 28. октомври 2020. Вести денес: 144
home Познати

ФОТО: Дара Бубамара го достигна врвот, речиси г*ла пристигна на свадба

ФОТО: Дара Бубамара го достигна врвот, речиси г*ла пристигна на свадба

Познатата српска пејачка, Дара Бубамара, на свадбата на Даниел и Ивана го достигна врвот.

Таа пристигна во целосно провидна црна комбинација, а кога се заврте имаше што да се види.

Дара пред фотографите позираше со девојката на Дамир Хандановиќ, а двете одлучија на оваа свадба да бидат „жени во црно“.

Извор: telegraf.rs

Фото: Никола Томиќ

Коронавирус