петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 130
home Познати

ФОТО: Дара БуБа Мара се преполови – вака изгледа со 10 килограми помалку, но фановите загрижено ја прашаа „што се случува со твоите гради?“

ФОТО: Дара БуБа Мара се преполови – вака изгледа со 10 килограми помалку, но фановите загрижено ја прашаа „што се случува со твоите гради?“

Пејачката Дара Бубамара Ослабе 10 килограми, а фотографија од новиот изглед веднаш сподели со фановите на Инстаграм.

Таа се стопи, а фановите и порачаа дека изгледа супер, но се загрижени поради големината на нејзините гради.

Па така некои од коментарите загрижено ја прашаа пејачката дали и ослабнале и градите или нема потреба да се грижат.

 

View this post on Instagram

 

Petak/05.10 Tresor/Bec❤️

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Најнови вести

Локални избори 2021