вторник, 21. март 2023. Вести денес: 27
home Познати

ФОТО: Дали ова е двојничката на Џенифер Анистон

ФОТО: Дали ова е двојничката на Џенифер Анистон

Американката Кејтлин, стана вистински хит на социјалните мрежи откако објави фотографии од новата фризура, а затоа доби и многубројни коментари каде сите и кажуваат колку наликува на актерката Џенифер Анистон.

Се започна кога нејзината фризерка објави фотографии од нејзината нова „Рејчел од Пријатели фризура“.

Најмногу внимание привлече нејзината сличност со убавата актерка.

Погледнете ја неверојатната сличност подолу:

loading...

Најнови вести