понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 167
home Познати

ФОТО: Дали Ивана е најзгодната хрватска навивачка?

ФОТО: Дали Ивана е најзгодната хрватска навивачка?

Ивана Кнол е голем фан на фудбалот, секаде каде што настапува фудбалската репрезентација на Хрватска, таа е тука, ги бодри со дрес на „коцкестите“.

Хрватска секако има многу навивачи но ретко кој како Ивана Кнол привлекува внимание со изгледот но изборот на облеката кога навива за својата земја.

Кнол важи за една од најубавите навивачки на светот, таа е родена во Германија каде ја доби титулата мисс на Хрватска во дијаспората.

tate(-45deg) translateX(3px) translateY(1px); width: 12.5px; flex-grow: 0; margin-right: 14px; margin-left: 2px;”>

It’s all about a good angle ? #zagreb #zagrebcity #croatia #lifestylegoals #tlpicks #womenslook #outfitinspiration #style #summergirl #luxurylifestyle #travellifestyle #bodygoals #luxury #travelgram #extravaganza #fitnessgirl #fitgirls #bodygoal #luxurylady #outfitinspo #croatiangirl #wearetravelgirls #model #vogue #stylish

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll) on

Локални избори 2021

Останати вести од Вести

Топ вести