четврток, 28. јули 2022. Вести денес: 181
home Познати

ФОТО: Чомбе од „Луд, збунет, нормален“ ќе стане татко

ФОТО: Чомбе од „Луд, збунет, нормален“ ќе стане татко

Легендарниот актер кој го играше ликот на Чомбе во серијата „Луд, збунет, нормален“ и неговата сопруга Марија Омаљев објавија дека ќе станат родители.

Мирај Грбиќ убавите вести ги објави на Инстаграм.

Веста ја објавија со фотографија од плажа во Калифорнија каде живеат од 2003 година, а го открија и полот на бебето.

-Нашето девојче пристигнува во октомври, напиша актерот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miraj Grbic (@mirajgrbic)

Марија и Мирај се во брак од 2008 година и ова ќе биде нивното прво дете. Парот се венчал по три години врска.

Коронавирус