понеделник, 18. јануари 2021. Вести денес: 26
home Познати

ФОТО: Целиот свет ги виде гаќичките на водителката на Евровизија

ФОТО: Целиот свет ги виде гаќичките на водителката на Евровизија

Една од водителките на вечерашниот Евросонг е израелскиот модел Бар Рафаели.Таа една од заштитните лица на Израел па затоа организаторите и направија чест да ја води

Евровизијата во Тела Авив. Бар има 33 години и е позната како поранешна девојка на Леонардо Ди Каприо.

Таа имаше непријатна ситуација на генералната проба. Поради прекусото здолниште целиот свет ги виде нејзините гаќички.

Коронавирус