среда, 31. мај 2023. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Цеца во секси фустанче ги прекрсти нозете и ги изненади фановите

ФОТО: Цеца во секси фустанче ги прекрсти нозете и ги изненади фановите

Српската пејачка Цеца Ражнатовиќ повторно ги израдува фановите објавувајќи нови фотографии на својот Инстаграм профил.

Имено таа се фотографираше во новогодишен амбиент, покрај бела елка. Но она што остава впечаток е нејзиниот модерен стил на облекување.

??❤️❤️❤️❤️❤️❤️⭐️

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Овој пат фолк ѕвездата се решила за високи чизми над колена, кои и оваа зима се во тренд, и провокативен црн краток фустан, а на една од фотографиите таа ги прексрти нозете и ги изненади фановите, погледнете.

????????

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Најнови вести