четврток, 6. октомври 2022. Вести денес: 196
home Познати

ФОТО: Цеца во секси фустан и уште посекси поза покрај елката

ФОТО: Цеца во секси фустан и уште посекси поза покрај елката

Српската пејачка Цеца Ражнатовиќ повторно ги израдува фановите објавувајќи нови фотографии на својот инстаграм-профил.

??❤️❤️❤️❤️❤️❤️⭐️

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Се фотографирала во новогодишен амбиент, покрај бела елка. Но она што остава впечаток е нејзиниот модерен стил на облекување.

????????

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on


Овој пат фолк-ѕвездата се решила за високи чизми над колена, кои и оваа зима се во тренд, и провокативен црн краток фустан.

Коронавирус